Katalogs: DĀRZS: Kaitēkļu apkarošanai: Insektu, grauzēju iznīcināšanai:BioStop līdzeklis augļu mušiņu iznīcināšanai


Izmantot augļu, ēdienu un dzērienu tuvumā, restorānos, virtuvēs, vīnu glabātuvēs, pagrabos u.c. vietās. Šķidrais pievilinātājs efektīvi pievilina mušiņas pie lipīgās ierīces no 3 līdz 5 nedēļām ilgi. Lai gūtu maksimālu efektu, ierīces tuvumā ir ieteicams aizvākt visus puvušos augļus.

Biostop lipīgā monitoringa ierīce ir efektīvs veids, lai noteiktu augļu mušiņu klātbūtni. Lielas invāzijas gadījumā konsultēties ar profesionāliem dezinsekcijas pakalpojumu sniedzējiem.Ierīce nesatur nekādus insekticīdus, ir videi droša. Šķidrums satur pārtikas etiķskābi.

Uzstādīšana:

Atlokiet ierīci kopā ar aizsargplēvi (1.attēls),
Noskrūvējiet pudelītes aizsargvāciņu (2.attēls),
Noņemiet aizsargplēvi no ierīces (2.attēls),
Salokiet ierīci standarta pozīcijā (3.attēls).

Novietojiet ierīci vietā, kur atrodas augļi, ēdiens un ir novērojamas augļu mušiņas.Izmetiet ierīci atkritumu tvertnē, ja tā ir pilna ar insektiem vai pievilinošais šķidrums ir iztvaikojis.Biostop augļu monitoringa ierīci var glabāt 2 gadus oriģinālā iepakojumā, vēsā, sausā, tumšā telpā. Glabāt bērniem un dzīvniekiem nepieejamā vietā. Ierīci izmantot atbilstoši tās instrukcijai. Nepieskarieties ierīces lipīgajai daļai. Pēc lietošanas, nomazgājiet rokas.

Iepakojumā: 1 monitoringa lipīga ierīce + 30 ml pievilinošais šķidrums