Katalogs: DĀRZS: Kaitēkļu apkarošanai: Insektu, grauzēju iznīcināšanai:ECOGEL želeja, līdzeklis skudru iznīcināšanai 5g

Pierādīti ļoti efektīvs, iekštelpās un ārā, pret visām skudru sugām, kas barojas galvenokārt ar saldumiem un tiek uzskatītas par kaitēkļiem, piemēram, Argentīnas skudrām, faraonskudrām un citām. Piemērots skudru kontrolei pārtikas rūpniecības objektos. Iepakojums šļircē ļauj lietot želeju ļoti precīzi un lokāli, apstrādājot skudru visvairāk apsēstās vietas, ko nevar paveikt ar daudzām citām ēsmām. Želeja satur pārtikas vielas, kas skudrām ir ļoti pievilcīgas, veicina ēsmas apēšanu un, svarīgākais, tās nogādāšanu uz pūzni. Ēsmas nāvējošā iedarbība ir aizkavēta par vairākām stundām, un darba skudrām ir pietiekami daudz laika to aiznest uz pūzni, izdalīt citām darba skudrām, pabarot karalieni un kāpurus, tādejādi izplatot ēsmu visā kolonijā. Kad karaliene nobeidzas, pūznis vairs nav dzīvotspējīgs un izmirst. Pūznis tiks iznicināts 1 - 2 nedēļu laika.

Lietošanas devas: Izliek želejas pilienus pēc vajadzības. Ieteicams izlikt 1 - 3 pilienus uz vienu ēsmas izlikšanas vietu.

Lietošanas instrukcija:

Iekštelpās izlikt pilienus vietās, kur ir manītas skudras - gar skudru takām, pie to pūžņiem vai spraugās un sienu plaisās. Ārpus telpām izlikt ēsmu skudru pūžņu iekšienē, gar skudru takām un vietās, kur ir manītas skudras. Lai izvairītos no skudru iemitināšanās ēkās, ēsmu izvietot logu rāmjos un durvju ailēs.